Primary - Year 5 & 6

PRIMARY YEARS 5 & 6 

Wednesday 21st February 2018    Week 1    

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Ashhurst Knights

 

Cloverlea Katipo

1A

4.00pm

 

College St Panthers

 

Riverdale Keas

1B

4.00pm

 

RSS Roosters

 

Whakarongo Kakariki

2A

4.00pm

 

St James Te Totara

 

Tritea Thunderbolts

2B

4.00pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURF

TIME

UMPIRE

Parkland Yellow

 

Whakarongo Kiwikiwi

1A

4.30pm

 

Winchester Lions

 

WE Warriors

1B

4.30pm

 

Linton Charlie

 

College St. Barbarians

1C

4.30pm

 

AOK Thundersticks

 

Tiritea Thundersticks

2A

4.30pm

 

Te Kawau Blacksticks

 

Cloverlea Weta

2B

4.30pm

 

 

 

 

TURF

TIME

UMPIRE

AOK Stormsticks

 

College St. Tigers

1A

5.00pm

 

College St. Blacksticks

 

RSS Harriers

1B

5.00pm

 

Tiritea Trueblues

 

WE Stormers

2A

5.00pm

 

Bulls

 

Winchester Tigers

2B

5.00pm

 

Bainesse School

 

Tiritea Thundersticks

2C

5.00pm

 

 

Wednesday 28th February 2018    Week 2   

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

Cloverlea Katipo

 

Tritea Thunderbolts

1A

4.00pm

 

Whakarongo Kakariki

 

St James Te Totara

1B

4.00pm

 

Winchester Tigers

 

RSS Roosters

1C

4.00pm

 

Riverdale Keas

 

Hokowhitu Lions

2A

4.00pm

 

Ashhurst Knights

 

College St Panthers

2B

4.00pm

 

 

 

 

TURF

TIME

UMPIRE

Tiritea Thundersticks

 

Parkland Yellow

1A

4.30pm

 

College St. Barbarians

 

AOK Thundersticks

1B

4.30pm

 

Hokowhitu Quicksticks

 

Linton Charlie

1C

4.30pm

 

Newbury Yellow

 

WE Warriors

2A

4.30pm

 

Whakarongo Kiwikiwi

 

Winchester Lions

2B

4.30pm

 

 

 

 

TURF

TIME

UMPIRE

Bainesse School

 

AOK Stormsticks

1A

5.00pm

 

RSS Harriers

 

Tiritea Trueblues

1B

5.00pm

 

WE Stormers

 

Cloverlea Weta

1C

5.00pm

 

Te Kawau Blacksticks

 

Bulls

2A

5.00pm

 

 

 

 

Wednesday 7th March 2018     Week 3

TEAM 1

 

TEAM 2

TURF

TIME

UMPIRE

College St Panthers

 

Cloverlea Katipo

1A

4.00pm

 

Hokowhitu Lions

 

Ashhurst Knights

1B

4.00pm

 

RSS Roosters

 

Riverdale Keas

1C

4.00pm

 

Tiritea Thunderbolts

 

Whakarongo Kakariki

2A

4.00pm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURF

TIME

UMPIRE

Parkland Yellow

 

AOK Thundersticks

1A

4.30pm

 

Tiritea Thundersticks

 

Linton Charlie

1B

4.30pm

 

College St. Barbarians

 

WE Warriors

1C

4.30pm

 

Hokowhitu Quicksticks

 

St James Te Totara

2A

4.30pm

 

Newbury Yellow

 

Whakarongo Kiwikiwi

2B

4.30pm

 

 

 

 

TURF

TIME

UMPIRE

College St. Blacksticks

 

Tiritea Trueblues

1A

5.00pm

 

College St. Tigers

 

WE Stormers

1B

5.00pm

 

RSS Harriers

 

Bainesse School

1C

5.00pm

 

Bulls

 

AOK Stormsticks

2A

5.00pm